DEPILIACIJA

DEPILIACIJA VAŠKU (10-60min)

Švelni, lygi oda šiais laikais yra vienas iš grožio standartų, o norint tokios odos, reikia šalinti ir plaukelius. Bene populiariausias būdas tai padaryti – depiliacija vašku. Išbandžiusieji šią procedūrą vertina jos efektyvumą ir rezultatą, kuris išlieka kur kas ilgiau nei skutant plaukelius. Tad jeigu norite kelioms savaitėms pamiršti apie skutimą, ši procedūra – Jums.

Depiliacijos vašku metu plaukeliai pašalinami su šaknimis, todėl atauga kur kas lėčiau. Be to, jau po pirmojo vaškavimo, plauko folikulas susilpnėja, todėl nauji plaukeliai auga plonesni ir retesni. Papildomas procedūros pliusas – kartu su plaukeliais pašalinamos ir negyvos odos ląstelės, oda atsinaujina, tampa skaistesnė, švelnesnė. Tokio rezultato tikrai nepasieksite skutimosi peiliuku!

Prieš pirmąją bet kurios srities depiliaciją vašku leiskite plaukeliams bent 10 dienų paaugti – taip jie bus pakankamo ilgio, be to, jų išdygs daugiau, todėl depiliacija bus efektyvesnė ir ilgiau džiugins rezultatas. Kitai depiliacijai registruokitės maždaug po 3-4