Procedūros veidui

MECHANINIS VEIDO VALYMAS  (45-60min)

Mechaninis veido odos porų valymui paruošti yra naudojamas brinkinimo metodas, kuris nuvalo nuo epidermio paviršiaus negyvas ląsteles ir toksinus be terminio ir mechaninio poveikio bei nenaudojant tradicinių eksfoliantų.

KOMBINUOTAS VEIDO VALYMAS

KOMBINUOTAS VEIDO VALYMAS (45-60min)

Kombinuotą veido odos valymo procedūrą sudaro rūgštis + mechaninis/ultragarsinis veido valymas. Tai laiko patikrinta ir bene pati efektyviausia odos valymo procedūra. Procedūros metu mechaniškai pašalinami odos nešvarumai, išvalomos poros, inkštirai, spuogeliai.Taip pat šios procedūros metu stimuliuojami odos regeneracijos procesai. Pagerėja odos mikrocirkuliacija, audinių mityba. Rezultatai matomi jau po vienos procedūros – išvalyti gilesni spuogai, komedonai, inkštirai, nušveista skaistesnė bei gaivesnė veido oda.

KARBOKSI TERAPIJA

KARBOKSI TERAPIJA (60min)

Neinvazinė, daugiafunkcinė Carboxy CO2Combo – Karboksiterapija – viena iš pačių efektyviausių ir saugiausių veido procedūrų šiuolaikinėje kosmetologijoje.
Procedūra padidina deguonies srautą. Kuo daugiau patenka į audinius, tuo didesnis šlakų ir toksinų pašalinimas iš audinių. Pagerėja kraujotaka, limfos nutekėjimas. Suaktyvėja ląstelių metabolizmas ir mikrocirkuliacija, stimuliuojama ląstelių energija, aktyvuojami fibroblastai, kurie skatina kolageno skaidulų atsinaujinimą.
Ši procedūra skirta priešlaikinio senėjimo prevencijai ,gilių ir smulkių raukšlelių mažinimui, odos elastingumui ir tonusui gerinti, patamsėjusių ir paburkusių paakių odos būklei gerinti, veido ovalo korekcijai, išsiplėtusių porų i aknės randelių mažinimui, papilkėjusios odos skaistinimui.

SKAISTINANTI VEIDO PROCEDŪRA SU VITAMINU C

SKAISTINANTI VEIDO PROCEDŪRA SU VITAMINU C (45min)

Procedūra su vitaminu C skirta pavargusiai, stresuotai, vystančiai veido odai. Vitaminas C sustiprina kolageno ir elastino veiklą, stiprina kapiliarų sieneles, augaliniai ekstraktai ir natūralūs eteriniai aliejai išveda iš organizmo šlakus ir toksinus. Procedūros metu oda intensyviai drėkinama, intensyvinami medžiagų apykaitos procesai, stipriai stimuliuojama odos regeneracija, neutralizuojami laisvieji radikalai, stiprinama kolageno ir elastino veikla. Procedūra skirta visų tipų odai, kuriai trūksta gaivumo ir skaistumo.Tai puiki procedūra suteikianti odai švelnumą, gaivumą, stangrumą ir skaistumą.

ULTRAGARSINIS VEIDO VALYMAS (45-60min)

Vienas šiuolaikiškiausių veido valymo būdų – ultragarsinis veido valymas. Tai saugi giluminė veido valymo procedūra, atliekama inovatyviu ultragarso aparatu. Tinka visų tipų odoms- riebiai, sausai, jautriai.

Atliekant ultragarsinį veido valymą yra išvaloma limfinė sistema, pagreitinami odos atsinaujinimo procesai, sureguliuojamas odos pH. Oda nepažeidžiama mechaniškai, netraumuojama, nes ultragarsinės vibracijos ant metalinio zondo pagalba yra pasiekiami giliausi odos sluoksniai, nešvarumai iškeliami į paviršių. Mentele švelniai nuvalomi šie nešvarumai, bakterijos, negyvos odos ląstelės, makiažo likučiai ir t.t. Procedūra savotiškai masažuoja giluminius odos audinius.

MIKROADATINĖ TERAPIJA

MIKROADATINĖ TERAPIJA (45min)

ši procedūra padeda atkurti ir pagerinti odos tekstūrą, padarant mikro kanalus odoje, naudojant mažas adatėles, skatinančias natūralius odos atsinaujinimo mechanizmus.

Mikroadatinės terapijos privalumai:

  • Skatina kolageno ir elastino gamybą
  • Skatina odos atsinaujinimą
  • Pagerina odos tekstūrą ir mažina pigmentaciją
  • Sumažina smulkių raukšlių atsiradimą
  • Pagerina aknės paveiktos odos būklę, mažina randelius ir strijas
  • Mažina poras
  • Pagerina produktų skvarbą į odą

Procedūros metu oda subadoma mikro adatėlėmis, taip sukuriant mikro kanalus į kuriuos įvedami tripidai. Tripidai parenkami kiekvienam odos tipui individualiai. Po procedūros oda atrodys lygesnė, skaistesnė bei jaunesnė. Tai inovatyvi beskausmė procedūra, kurią itin pamėgusios ir Holivudo garsenybės.

STNGRINAMOJI PRIEŠRAUKŠLINĖ PROCEDŪRA

STNGRINAMOJI PRIEŠRAUKŠLINĖ PROCEDŪRA (45min)

Žmogaus odą sudaro tūkstančiai įvairių ląstelių, kurios reguliariai atsinaujina. Šis atsinaujinimo procesas vyksta dėl žmogaus odoje esančių kamieninių ląstelių, kurios reguliariai dauginasi ir atnaujina pažeistą laiko ir įvairių veiksnių odos plotą. Bet kamieninių ląstelių atsargos žmogaus odoje, kaip ir visame organizme, su kiekvienais metais senka, todėl žmogus sensta, oda nebe atsinaujina taip lengvai ir greitai, plonėja ir raukšlėjasi.

„Papildžius“ kamieninių ląstelių skaičių odoje, galima stimuliuoti senstančių ir nebefunkcionuojančių odos ląstelių veiklą. Todėl, kai kamieninės ląstelės patenka į viršutinį ar gilesnius odos sluoksnius, pastebimas tiesiog akivaizdus ir visapusiškas odos būklės pagerėjimas – oda išsilygina, dingsta raukšlės, randai, jautrumas, gerėja odos tonusas ir drėgmės lygis.

Veikiant aplinkos toksinams, tokiems kaip smogas, ozonas, saulės spinduliai ir kt. organizme atsiranda kenksmingos molekulės. Šios molekulės reaguoja su kamieninėmis ląstelėmis ir kenkia joms ar net visiškai jas sunaikina. Ląstelių atsinaujinimo procesas drastiškai sulėtėja, todėl žymiai pagreitėja odos senėjimas.

RŪGŠTINIS VEIDO VALYMAS (30-40min)

Odos valymas rūgštimi – tai speciali odos atjauninimo technika, kurios metu didelės koncentracijos rūgštis greitai pašalina pakenktų negyvų ląstelių sluoksnį, atidengdama giliau esančią šviežią, nepakenktą odą. Negyvų ląstelių pašalinimas odos paviršiuje stimuliuoja ląstelių atstatymą gilesniuose odos sluoksniuose (regeneraciją). Dėl to oda tampa sveikesnė, standesnė ir stangresnė.

RETINOLIO PILINGAS

RETINOLIO PILINGAS (20min)

Pilingas arba viršutinio odos sluoksnio šalinimas (šveitimas) –  vienas iš veiksmingiausių būdų, padedančių kovoti su šiomis odos problemomis. Tai kontroliuojamas paviršinių odos ląstelių pašalinimas specialiu tirpalu. Pašalinus pakenktą viršutinį sluoksnį atidengiama sveika oda. Tokiu būdu stimuliuojamas odos atsinaujinimas (regeneracija), mažinami jos trūkumai ir pagerinama odos išvaizda. Galutinis rezultatas – sveikesnė, skaistesnė, lygesnė, stangresnė ir akivaizdžiai jaunesnė oda.

INTENSYVIAI DRĖKINANTI VEIDO PROCEDŪRA

INTENSYVIAI DRĖKINANTI VEIDO PROCEDŪRA (45min)

Viena iš pagrindinių ir svarbiausių procedūrų, veido odos priežiūroje yra drėkinamoji procedūra. Drėgmės stokojanti oda, savo būklę atskleidžia mums matomais senėjimo požymiais, tokiais kaip smulkios raukšlelės, pleiskanojimas ir papilkėjimas. Taip pat ir nekomfortiškas veido tempimo jausmas ar rūpesčiai padengiant makiažą rodo, kad Jūsų odai labai stinga drėgmės. Laimei intensyviai drėkinanti veido procedūra maloniai ir efektyviai pašalina visas dehidratacijos ir nuovargio žymes!


Didžiausią įtaką raumenų ryškinimui sudaro mitybos planas ir sporto programa salėje.